HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 14:22 |

ВІВАТ ФУТБОЛУ! ВІВАТ ЧЕМПІОНАМ! Або альтернатива Євро-2012 в гуртожитку №5

(1 Голосувати)

eurofutbol3

Не на жарт захопившись атмосферою футбольного свята на честь проведення Євро-2012 наші організатори-активісти вирішили не зволікати. І справді, ну як можна було не скористатися таким інтернаціональним складом мешканців гуртожитку?! Вирішено: молоді правники із гордістю оголошують проведення по-справжньому міжнародного та по-справжньому футбольного чемпіонату. З цього часу на плечі головного ініціатора Романа Максимовича та його команди відданих шанувальників футболу полягло вкрай відповідальне завдання: організувати вдалі, захоплюючі, видовищні та...по-щирому веселі змагання. І чесно кажучи, саме так і відбулося.

У призначений час на футбольному полі зібралися три сповнені сили команди: України, Китаю та Англії. Звісно ж не обійшлося без світила незалежності та неупередженості - судді з Німеччини, що додав чемпіонату не тільки, так би мовити, міжнародності, але й стриманості та помітного порядку. Підтримати своїх фаворитів зібралися не тільки студенти-активісти, але й всі бажаючи приєднатися до футбольного свята та отримати лише позитивні емоції.

Початок дійства ознаменувала досить традиційна групова фотографія учасників змагань та й навіть відданих вболівальників – вуаля і чемпіонат офіційно відкрито. І поки команди старанно розминалися на «полі бою», а присутні потихеньку робили свої ставки на переможця, пролунав голосний свисток рефері – гра почалася. Змагання стартували разом із матчем збірної журналістів з Китаю проти збірної найвідданіших та найспортивніших фанатів Англії. Команди продемонстрували напружену та результативну гру – вже після першого тайму маємо шість забитих м'ячів, в свою чергу, кінець другого тайму увінчується наступними сьома голами у ворота обох команд.eurofutbol2

Одразу після першого матчу наші кореспонденти відправились до «тилу» збірних. Відповідаючи на запитання «як вам гра?» та «чи задоволені ви результатом гри?» представники обох команд висловилися виключно позитивно. Більше того, англійці із захопленням відзначили ініціативу студентів щодо проведення чемпіонату словами похвали. Адже і дійсно, мабуть, не кожен приймаючий хостел чи то навіть готель, може похвалитися організацією спортивного дозвілля і тим більше – змагань. А от в китайському таборі наші відчайдушні кореспонденти ще й комплімента отримали від самого наставника команди, який вправно вимовляє російською «красивые».
Отже, результат першої гри – піднятий настрій всіх присутніх та зростаюча на полі напруга. Адже на зелений газон виходять представники збірної невгамовних англійських фанів та молодих правників з України. Справжній матч шаленості, палкості та азарту проти стриманості, майстерності та завзятості. Більше того, ця гра мала особливо принципове значення, адже на кануні мав відбутися вирішальний для України матч групового раунду Євро-2012 проти збірної Англії. Всю потужність гри демонстрував рахунок, який постійно варіював від переваги однієї команди до переваги іншої. Навіть загублений посеред страшенно напруженого тайму від удару бомбардира української збірної м'яч не збив відважних футболістів з бойової хвилі - було швидко знайдено нову заміну шкіряного. Свисток рефері – і «молодіжна», як її окреслили учасники, збірна Англії йде на заслужений відпочинок після двох гарних матчів, а збірна юних правників готується до гри, що має розставити всі крапки над «і» та визначити місця команд у змаганнях.

Новий свисток німецького арбітра та матч збірної України проти збірної Китаю розпочато. Однак, цей матч відзначився не тільки доброю грою та гарною новиною - знайшовся м'яч загублений далеко за межами поля під час плину попереднього матчу, а, перш за все, найпозитивнішими емоціями та враженнями всіх. Велику роль в цьому зіграли ну ніяк невгамовні англійці, які підтримували гру футболістів своїми запальними піснями справжніх фанатів. Очевидці змагань мали задоволення почути не тільки гімн Євро-2012, але й підбадьорюючі пісні на честь форварда збірної України Андрія Шевченка, а також на честь окремих гравців збірної молодих правників, яких англійці так собі скромненько окреслювали героями.

eurofutbol1Фінальний свисток арбітра, гучні вигуки вболівальників на честь команд та на честь футболу і змагання завершено. Блискучу перемогу здобула «молодіжна» збірна Англії, друге місце було справедливо віддане українській збірній правників і почесне третє - команді журналістів з Китаю.

Не варто й казати, що дійство для всіх присутніх видалося незабутнім. Команди – задоволені, вболівальники – повні веселих вражень, а організатори вже замислились над проведенням наступних «міжнародних» змагань з інших видів спорту...

11877 Останнє редагування 03 квіт. 19:11 |

Коментарі