HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 13:16 |

Перехрестя стежок закоханих юристів

(0 )

stegku 3

День всіх закоханих – мабуть, наймиліше та найніжніше свято, відзначити яке бажає кожен, незалежно від того, чи закоханий він і чи має людину, з якою варто ділитися всіма подарунками світу, чи лише шукає свого принца або принцесу...

Всупереч всім стереотипам невблаганно серйозних, строгих та ділових людей юристи теж закохуються. І навіть не в закони, укази або ж в розпорядження, а один в одного. А тому День Святого Валентина не міг оминути гуртожиток юристів стороною.

"Свято вдалось на славу, - вважає одна з організаторів шоу Вікторія Корнеюк. – В гуртожитку юридичного факультету вже давно не проводились подібні заходи – виходимо на новий рівень".

Головною подією святкового вечора стало проведення конкурсу «Перехрестя кохання». В конкурсі взяли участь п'ять хлопців і п'ять дівчат, які мали пройти низку справжніх випробувань аби лише один хлопець та одна дівчина «обрані долею» отримали звання «ідеальної пари» вечора.stegku 4

Переможцями шоу «Перехрестя кохання» стали Роман Царик та Наталія Кошин. Вони отримали головний приз вечора – романтичну вечерю для двох в одному з найромантичніших приміщень гуртожитку – читальному залі, прикрашеному сотнею свічок та наповненому музикою.

А завершилася романтична подія святковою дискотекою із справжніми солодощами - чупа-чупсами. Таким чином, студенти, так би мовити, підсолодили суворий місяць лютий.

11326 Останнє редагування 03 квіт. 19:11 |

Коментарі