HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 13:16 |

Вечори поезії та авторської музики

(0 )

ve4ir poeziji 2

Нещодавно в нашому гуртожитку пройшов вечір авторських поезій та живої музики. Такі події стають яскравими спогадами студентського життя і залишають по собі приємне відчуття ностальгії . Вечір був сповнений музикою, що йшла від серця, та словами, які потім буде важко забути. Тепер кожен, хто був на зустрічі може сміливо заявити, що юристам властиві не тільки точність та відповідальність, а й творчість. Вразили вірші Марії Петровської. ЇЇ романтична поезія створила атмосферу позитиву, якого нам часто не вистачає за купами завдань до семінарів та буденними турботами. Вірші Потурай Катерини допомогли прислухатися багатьом до свого власного серця та вирішити, що зараз для них є найважливішим.

Дісталися до самих глибин серця і хлопці – Сосюра Олександр та Костянтин Чарторийський. Комусь слова з їхніх ve4ir poeziji 3пісень нагадали про минуле, когось змусили подумати про майбутнє, але беззаперечно залишили вагомий відбиток в думках кожного, хто здатен цінувати музику так, як своє життя. Олександр заспівав пісні «Мережа», «Я з тобою», які нагадали про помилки, що ми зробили та помилки, яких нам не оминути. Костянтин читав реп, що закликав багатьох глядачів шукати гармонії із собою, не піддаватися згубному впливові сірих буднів, завжди додавати в своє життя кольорів, яких в ньому не вистачає. Думаю, кожен зміг відкрити у собі щось нове, зрозуміти себе і своїх друзів, які за весь час, прожитий у гуртожитку, стали чи не найближчими людьми.

Організатором вечора була Студентська Рада нашого гуртожитку. Чудово, що нас закликають не тільки ефективно працювати, але й уміти відпочивати. Наталя Ткачук, як ведуча, змогла привернути увагу глядачів до авторів та їх творів. Вона наголошувала на тому, що не варто зациклюватися на одноманітній діяльності. Для того, щоб стати ve4ir poeziji 1успішним, треба знаходити собі альтернативні заняття.

І дійсно. Може, у кожному з нас живе поет, актор чи музикант, просто дайте йому в руку олівець, листок паперу або випустіть його на велику сцену і він зможе досягти того, що від нього ніхто не очікує.

11661 Останнє редагування 03 квіт. 19:13 |

Коментарі