HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 13:15 |

«Цукерки або смерть», чи Хеловін у гуртожитку №5

(2 )

hellowin 1

Хеловін – свято, що набуло світової популярності, дісталося і до нас. Так, регулярними стали відзначання цього незвичного дійства і у гуртожитку №5.

Хто ж не хоче, хоч раз в рік перевтілитись у свого улюбленого кіногероя чи втілити в собі легенду казок та страшних історій? Хеловін, або День всіх святих дарує кожному таку можливість.

Вже звичним стало створення атмосфери містики та таємничості у нашій оселі. У цьому задіяні hellowin 2безпосередньо всі жителі гуртожитку. Так, одним із конкурсів на Хеловін є прикрашання дверей у якомога моторошніший спосіб. Переможець у даній номінації отримує приз.

Ну і звичайно традиційним є похід переодягненої групи людей по кімнатах з відомою фразою: «Цукерки або смерть». Смерть на щастя ще ніхто не обирав, а от цукерки готують всі.

Загалом Хеловін у гуртожитку №5 не може залишити когось байдужим. Студентська рада гуртожитку завжди прикладає всіх зусиль, щоб створити по-справжньому містичну атмосферу даного свята. Таємнича музика, підсвічені гарбузи та чудові костюми змусять перенестись у світ містичного настрою навіть найбільшого скептика.

12606 Останнє редагування 03 квіт. 19:36 |

Коментарі