Версія для друку
18 лист. 13:15 |

Від мафії ще ніхто не втікав!

(0 )

Напружена психологічна рольова гра з детективним сюжетом стала вже культовою, тому не дивно, що вона користується такою популярністю у нашому гуртожитку. Серед студентів з нещодавнього часу вкорінилася традиція збиратися кожні вихідні, щоб знов і знову поринати у цю особливу атмосферу. MAФІЯ стала відмінним приводом, щоб познайомитись та поспілкуватись з новими людьми, або ж просто перевірити свою інтуїцію та дедуктивні здібності.

Враховуючи шалену популярність та величезну кількість шанувальників цієї гри восени було вирішено провести МАФІЯ-турнір. З даною ініціативою виступив студент 3 курсу Андрій Кисіль. Досвід проведення змагань виявився більш ніж успішним. Вечір зібрав чимало тематично одягненої публіки. Атмосфера та дрес-код 30-х років ХХ століття, відповідна музика, затемнене світло, палаючи свічки не залишили нікого байдужим.

На наступний навчальний семестр запланована нова серія ігор, тому, якщо ти вмієш логічно мислити та любиш весело проводити свій час, ласкаво просимо до клубу МАФІЯ.

mafija

13138 Останнє редагування 03 квіт. 19:26 |