HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Зустріч студентів юридичного факультету з Миколою Азаровим

(0 )

 

azarov

Студенти  юридичного факультету зустрілися з Прем‘єр-міністром України.

Першого вересня прем‘єр Микола Азаров прочитав відкриту лекцію для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Лекція була присвячена "Місцю і перспективам України в стабільному та мінливому світі".

Відкрив лекцію з вітальним словом ректор університету Губерьский Л. В., та передав слово прем'єр-міністру України. Микола Янович почав лекцію з історичних етапів свого життя та плавно перейшов до питання державотворення в Україні. Він дав можливість студентам надати свої аргументи причин нестабільності у розвитку України з часів незалежності.

Також пан Азаров звернув увагу на розвиток економіки України, економічної інтеграції України та Росії, проблеми та перспективи вступу України в СОТ, дав аналіз розвитку можливості об'єднання митного Союзу з Росією, проблему вирішення питання газових контрактів та добування природного газу в Україні. Пояснив всю складність нинішнього економічного і політичного становища держави, та порадився зі студентами щодо можливих шляхів покращення ситуації.

Також Микола Янович підкреслив, що стати успішною країною у цьому світі дуже важко, проте можливо, і треба зробити так, щоб всі реформи, які проводить влада були небайдужими для суспільства, і щоб самі громадяни допомагали владі у проведенні реформ. 

Що приємно, найбільшу активність у діалогах очільника Уряду зі студентством виявив студент саме нашого факультету.

Опісля заходу, студенти мали змогу поділитись враженнями від лекції із журналістами провідних мас-медій України. А окремі тези Миколи Яновича Азарова було процитовано у всіх випусках новин.

Наукове товариство  студентів та аспірантів

Юридичного факультету

 

15417 Останнє редагування 14 квіт. 14:25 |

Коментарі