HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Начальник ГУ Держпраці в м. Києві Р. Семчук прочитав лекцію у КНУ

(0 )

21 та 23 травня 2018 року начальник Головного управління Держпраці у м. Києві та Київській області Роман Іванович Семчук прочитав лекцію для студентів 4 курсу юридичного факультету на тему «Нагляд і контроль за додержання трудового законодавства України».

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Центром проблем імплементації європейського соціального права юридичного факультету та Державною службою України з питань праці на юридичному факультеті проводяться лекції Романа Івановича Семчука - начальника Головного управління Держпраці у м. Києві та Київській області. Так, 21 травня відбулася перша лекція за участю студентів 4 курсу юридичного факультету та викладачів кафедри трудового права та права соціального забезпечення – д.ю.н., проф. Тищенко О.В., д.ю.н., проф. Мельничук Н.О., к.ю.н., асист. Малюга Л.Ю., к.ю.н., асист. Сіньова Л.М.

У своєму виступі Роман Іванович підкреслив, що мета державної політики у сфері праці – забезпечення рівних можливостей особам у реалізації їх права на працю та забезпечення прав громадян на належні, безпечні і здорові умови праці. В процесі лекції відбулися жваві дискусії та обговорювались питання відповідальності працівників за порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Студентів познайомилися з основними причинами виникнення нещасних випадків у різних галузях виробництва.

Завідувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення академік Іншин Микола Іванович відзначив користь проведення лекцій з охорони праці та нагляду і контролю за дотриманням трудового законодавства з метою формування культури охорони праці та ознайомлення з проблемами реалізації законодавства на практиці.

Наступна лекція відбудеться:

24 травня 2018 року – 9.40-11.00 – ауд. 325 Червоного корпусу.

Запрошуємо всіх бажаючих

1

1

1

1

1

4696

Коментарі