HONOR ET GLORIA, UTILITAS

«Як юристи в Литві навчались. Видання друге. Доповнене». Частина 3

(1 Голосувати)

26.03.2015

Візит до колиски правосуддя.

Цього дня наш викладач Тома Бірмонтіене провела для нас екскурсію до Конституційного суду Литви. Ми змогли ознайомитись з історією як будівлі, так і інституції, побачити зал засідань, дорадчу кімнату, кабінети суддів, з деякими поспілкуватись особисто. Та найбільш цікавою була зустріч з Головою Конституційного суду Литви Дайніусом Жалімасом, який розказав нам про особливості юрисдикції, практичні проблеми, офіційний статус установи та ставлення до неї громадян. Виявилось, що Конституційний суд користується найбільшою довірою серед населення після рятувальних служб. Вразило те, що суд не є пасивним (що, в першу чергу, зумовлено теперішнім його складом). Голова суду вільно висловлює свою позицію щодо правових питань, з задоволенням розповідає про особливості роботи установи.

Найбільше враження на студентів справило 2 речі: пишний прийом, який для нас влаштували, і те, що Дайніус Жалімас виявився найбільшим «фанатом України» в Литві. Саме він першим почав слідкувати за подіями на нашій Батьківщині, саме він найбільше виступає за підтримку України. Студенти ж зі свого боку виразили глибоку вдячність персонально пану Жалімасу та всьому литовському народу за розуміння і підтримку.

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 1

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 2

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 3


27-29.03.2015

За тиждень до канікул студенти влаштували собі незабутні вихідні: поїздку до Варшави і Праги. Головне – хороша компанія. Всі, хто хотів би приєднатись до цієї програми, має пам’ятати, що хороші стосунки між одногрупниками – запорука незабутнього року!

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 4

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 5

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 6

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 7

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 8

Yak yurysty v Lytvi navchalys part 3 9

За детальною інформацією пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З задоволенням відповім на ваші питання. Староста групи Михалко Марія

27731 Останнє редагування 19 трав. 14:07 |

Коментарі