Напрям підготовки та спеціалізації

ОС "Бакалавр"

Термін навчання бакалаврів на денному відділенні становить 4 роки. Перші сім семестрів студенти навчаються за спільним навчальним планом, після чого відбувається спеціалізація («Адвокатура», «Адміністративне право», «Господарське право», «Екологічне та природоресурсне право», «Земельне право», «Конституційне право», «Кримінальне право», «Кримінальне та цивільне судочинство», «Суд та прокуратура», «Трудове право», «Фінансове право», «Цивільне право»).

Термін навчання в бакалавраті на заочному відділенні складає 5 років (спеціалізації «Адвокатура», «Адміністративне право», «Господарське право», «Екологічне та природоресурсне право», «Земельне право», «Конституційне право», «Кримінальне право», «Кримінальне та цивільне судочинство», «Суд та прокуратура», «Трудове право», «Фінансове право», «Цивільне право»).

 

ОС "Магістр"

Ті студенти, які після здобуття рівня «бакалавр» навчатимуться в магістратурі, зможуть обирати з 30 спеціалізацій, а саме: "Адвокатура", "Адміністративна юрисдикція", "Адміністративне право", "Виконавче право та процес", "Господарське право", "Господарський процес", "Екологічне та природоресурсне право", "Енергетичне право", "Земельне та аграрне право", "Інтелектуальна власність", "Інформаційне право", "Історія права", "Конституційне право", "Контрактне право", "Корпоративне право", "Криміналістика", "Кримінальне право", "Кримінальне право іноземних держав", "Кримінальне судочинство", "Нотаріат", "Податкове право", "Порівняльне правознавство", "Право соціального забезпечення", "Правове забезпечення організації праці", "Правовий бізнес консалтинг", "Публічна адміністрація", "Теорія та філософія права", "Трудове право", "Фінансове право", "Цивільне право", "Цивільне судочинство". А бажаючі навчатися в магістратурі іноземною мовою (англійська), за умови достатнього рівня знань, отримають можливість проходити підготовку за надсучасними англомовними спеціалізаціями "Human rights" та "Legal practice" (тільки денна форма навчання). Термін навчання в магістратурі (денна і заочна форма) – 2 роки.

Міжнародні магістерські програми

Магістри першого року навчання юридичного факультету незалежно від форми фінансування (за кошти державного бюджету чи за кошти фізичних, юридичних осіб) можуть навчатися і за міжнародною програмою подвійного дипломування, яка успішно працює на факультеті з 2013 року. За результатами проходження підготовки випускник отримує одразу два дипломи Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Вільнюського університету Миколаса Ромеріса (Литва) та кваліфікації "Юрист", "Молодший науковий співробітник", "Магістр права з правового регулювання публічного управління та прав людини". Підготовка проводиться за кошти фізичних, юридичних осіб один рік в Україні та один рік у Литві.

Випускник отримує поглиблені знання про правову охорону та захист прав інтелектуальної власності; особливості набуття та розпорядження правами інтелектуальної власності; трансфер технологій;  міжнародно-правову охорону інтелектуальної власності; європейську доктрину права інтелектуальної власності та систему європейського законодавства у сфері інтелектуальної власності; поглиблені знання з практики  Європейського Суду з прав людини та Європейського Суду у сфері інтелектуальної власності.

ОС "Магістр" (на основі диплому ОКР "Спеціаліст")

Також для тих, хто вже має диплом за ОКР "Спеціаліст" з правознавства є можливість вступити на навчання за ОС "Магістр" з терміном навчання 1 рік та отримати відповідні спеціальність і кваліфікацію. Підготовка таких спеціалістів буде проводитися на заочному відділенні за спеціалізаціями "Адміністративне право", "Господарське право", "Конституційне право", "Кримінальне право", "Цивільне право".

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-36-02, (044) 239-31-33
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Admin
petrenko_av@univ.net.ua