HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Студенти юридичного факультету успішно виступили на мут корті із екологічного права

(1 Голосувати)

Команда юридичного факультету у складі Григорія Дзюби (студента 3го курсу) та Івана Лясківського (студента 4го курсу) взяла участь у міжнародних раундах 23-го щорічного Міжнародного конкурсу із судових змагань з екологічного права при Стетсонському університеті (Stetson's International Environmental Moot Court Competition), що відбулись 11-13 квітня у м. Галфпорт (Флорида, США).

Під час змагання команда грала із студентами-правниками з Колумбії, Тайваню, Тринідаду і Тобаго та Бразилії. Суддями змагань виступали американські юристи із практичним досвідом у галузі екологічного права.

За результатами участі у змаганні учасники команди юридичного факультету отримали особисті відзнаки у індивідуальному рейтингу спікерів відбіркового етапу міжнародних раундів. Григорій Дзюба посів 3-тє місце, а Іван Лясківський – 11-те місце у індивідуальному рейтингу серед приблизно 50 спікерів з різних країн світу, що брали участь у змаганнях.

Тренерами команди виступили досвідчені учасники міжнародних дебатних змагань Ганна Голубнича (2 курс магістратури, юрист KPMG) та Катерина Скічко (випускниця юридичного факультету 2017 року, юрист КМ Партнери).

Команда висловлює подяку Студентському парламенту КНУ імені Тараса Шевченка, що надає команді часткову фінансову підтримку, а також Спільноті міжнародних судових дебатів юридичного факультету за допомогу у підготовці до змагань.

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

Стетсон міжнар1

Стетсон міжнар1

Стетсон міжнар1

Стетсон міжнар1

1451

Коментарі