HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Участь КНУ у міжнародних судових змаганнях з медіа права імені Прайса 2019

(2 )

У квітні 2019 року відбувся міжнародний етап студентських змагань з медіа права – Price Media Law Moot Court Competition 2019. КНУ імені Тараса Шевченка був представлений командою юридичного факультету, що попередньо стала першою українською командою, яка перемогла відбіркові регіональні раунди змагань – Юлією Підлісною (2 курс магістратури), Анною Іляшенко (4 курс), Валерією Турчик (3 курс) та Богданою Харчук (4 курс). Тренером команди виступила Діана Писаренко (2 курс магістратури, юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang).

На міжнародному етапі змаганнь брали участь команди з більш ніж 40 країн світу. Зокрема, команді випала честь змагатися з супротивниками з Малайзії, Бангладешу та Південної Африки.

Price Media Law Moot Court Competition є найвідомішими змаганнями з медіа та інформаційного права, які щорічно організовує Оксфордський університет (Велика Британія). Команди змагаються між собою у форматі модельних судових слухань, де учасники виступають у ролі різних сторін процесу. Фабула справи цьогорічних змагань стосувалася ТОП-тем медіасередовища: блокування соціальних мереж під час виборчого процесу, відповідальності соціальних мереж за поширення недостовірної інформації та права на забуття.

Участь команди у міжнародних змаганнях стала можливою завдяки фінансовій підтримці Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). ЦЕДЕМ вже втретє організовує регіональні раунди змагання в Україні та підтримує найкращу українську команду, яка проходить на міжнародні раундиАліна Правдиченко, керівник медійного напрямку ЦЕДЕМу відзначила важливість проведень мут-кортів: “Сфера медійного права не стоїть на місці. З кожним днем з’являються нові технології розповсюдження інформації, а разом з ними – і нові виклики. Мут-корт це не лише чудова можливість для студентів покращити свої практичні навички, а й прекрасний майданчик для спілкування з провідними фахівцями у сфері медіа, налагодження професійних зв’язків, дискутування найактуальніших проблем у сучасній медійній сфері, обміну досвідом та отримання нових знань.”

Пишаємося досягненнями команди та бажаємо їм успіху у подальшому!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

price international rounds1

price international rounds1

1400

Коментарі