HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Участь студентів КНУ імені Тараса Шевченка в мут корті ЄСПЛ

(3 )

photoECHR mootКоманда Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяла участь у мут корті Європейського суду з прав людини 2019 року, - одному з найбільших мут кортів з захисту прав людини в Європі.

Цьогорічний кейс вміщуює проблеми херасменту в Інтернет-просторі і поза ним, співвідношення свободи вираження поглядів і права на повагу до приватного і сімейного життя. Кейс також охоплює питання дискримінації жінок у судовій системі та порушення основного права на справедливий суд. Піднімається питання конституційної скарги як ефективного засобу правового захисту.

До команди входили Карина Самойлова (4 курс), Анастасія Турбовець(4 курс) та Вероніка Калита (1 курс магістратури). Тренувала команду юрист, досвідчений мутер та випускниця юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Вікторія Кілініченко.

Команда стала 22 з 60 команд, які приймали участь у змаганні. На жаль, дівчата не пройшли до фінальних раундів, де «топ-20» команд змагатимуться в квітні за звання чемпіона в Страсбурзі. Тим не менш, наша команда задоволена результатами, не планує здаватися і готова до початку нового сезону судових дебатів!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

2266

Коментарі