HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Команда юридичного факультету представлятиме Україну на міжнародних дебатах із екологічного права

(0 )

statsonЗа результатами відбору за письмовими меморандумами команда юридичного факультету пройшла до міжнародних раундів 23-го щорічного Міжнародного конкурсу із судових змагань з екологічного права при Стетсонському університеті (Stetson's International Environmental Moot Court Competition), які відбудуться 11-13 квітня у м. Галфпорт (Флорида, США).

Цьогоріч темою змагання є збереження біологічного виду європейських вугрів, який зустрічається, зокрема, і в Україні, проте знаходиться на межі зникнення. У справі, що винесена на змагання, піднімається питання міжнародних зобов'язань та відповідальності держави за діяльність приватних компаній, що ними фінансуються, в частині негативного впливу на біологічні види, що зникають.

До складу команди входять Григорій Дзюба (студент 3го курсу) та Іван Лясківський (студент 4го курсу). Тренують команду досвідчені учасники міжнародних дебатних змагань Ганна Голубнича (2 курс магістратури, юрист KPMG) та Катерина Скічко (випускниця юридичного факультету 2017 року, юрист КМ Партнери).

Наразі команда активно готується до міжнародних раундів. Команда висловлює подяку Студентському парламенту КНУ імені Тараса Шевченка, що надає команді часткову фінансову підтримку. Проте команді досі бракує коштів для повного покриття усіх видатків, пов'язаних із поїздкою, тому вона продовжує шукати й інші шляхи фінансування.

Побажаємо успіхів та наснаги команді на міжнародних раундах!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

2594

Коментарі