HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Лекція із американською кінорежисеркою-юристом Шерон Роувен

(0 )

sharon25 лютого о 15.00 в аудиторії 236 відбудеться лекція із американською кінорежисеркою-юристом Шерон Роувен, яку організовує Спільнота Міжнародних Судових Дебатів юридичного  факультету КНУ імені Тараса Шевченка (Moot Court Society).

Шерон Роувен поєднала досвід 37-річної роботи юристом і 20-річної – кінорежисером, щоб розповісти історію жінок-юристів в Америці. У своєму новаторському фільмі «Врівноваження терезів» Шерон зняла інтерв’ю з представницями п’ятьох поколінь цієї професії, зокрема з суддею Верховного Суду Рут Бадер Гінзбург і відомою активісткою з прав людини Глорією Еллред, присвячені проблемам, з якими стикаються сьогодні жінки-юристи у Сполучених Штатах. Стрічку було показано на загальнонаціональних телеканалах США у 2017 році. Шерон продемонструвала фільм, у якому веде мову про гендерну рівність у професії юриста, деяким найбільшим фірмам і корпораціям світу, а також національним асоціаціям адвокатів і національним жіночим організаціям, у тому числі й Національній Асоціації жінок-юристів, та на Гарвардському саміті Національної асоціації адвокатів з питань збереження жінок у професії. Тепер черга дійшла й до українських студентів!

Запрошуються всі небайдужі студенти! Не вагайтесь - коли ще випаде можливість поспілкуватись із американською кінорежисеркою-юристом?:)

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/ 

2776

Коментарі