HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Юридичний факультет на КНУ ЕКСПО 2018

(1 Голосувати)

14 квітня юридичний факультет взяв участь у виставці КНУ Expo 2018, що проходила в Спорткомплексі нашого університету. Викладачі, аспіранти та студенти юридичного факультету надавали консультації майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам щодо порядку вступу, навчання, можливостей проходження практики та майбутнього працевлаштування. Студенти розповідали про унікальні можливості факультету щодо вивчення іноземних мов, відвідування лекцій та семінарів професорів із закордонних університетів, участі в дебатних турнірах, конференціях, круглих столах та інших освітніх та наукових заходах. Творчих учнів заохочували вступати на факультет та приєднуватися до наших вокальної, хореографічної, театральної, поетичної та інших студій. Представники факультету та колега з Університету імені Міколаса Ромеріса проф. Рута Лазаускайте, яка спеціально прилетіла для участі у виставці, розповідали майбутнім студентам-магістрам про унікальні програми подвійного дипломування, що їх пропонує юридичний факультет разом зі своїми партнерами.

Окрім того, абітурієнтам розповідали також про центри, які функціонують на факультеті, Юридичну клініку «Pro bono», Раду молодих вчених та інші організації.

Для учнів 6-8 класів відбулася презентація освітньо-соціального проекту «Університет юних правознавців», мета якого поширювати юридичні знання серед дітей, в цікавій та інтерактивній формі навчати їх основам правознавства.

Для батьків абітурієнтів, випускників юридичного факультету, на виставці презентували Асоціацію випускників юридичного факультету та проекти даної організації.

Впевнені, що плідна робота з абітурієнтами під час виставки зацікавила найкращих випускників шкіл обирати саме юридичний факультет.

1

1

1

 

 

5689 Останнє редагування 16 квіт. 16:05 |

Коментарі