HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 лют. 20:29 |

Cписок прийнятих робіт для участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрів, аспірантів, докторантів та молодих вчених “Актуальні питання державотворення в Україні”

(0 )

У прикріпленому файлі ви знайдете список прийнятих робіт для участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрів, аспірантів, докторантів та молодих вчених “Актуальні питання державотворення в Україні”, яка відбудеться 30 березня 2012 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагадуємо, що кафедрами юридичного факультету факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка створені спеціальні комісії у складі не менше ніж 5 провідних викладачів кафедри для конкурсного відбору тез доповідей, поданих для участі у конференції представниками інших навчальних закладів.

Спеціально створеним на кафедрах комісіям з 06.02.2012 р. по 01.03.2012 р. буде проводитись конкурсний відбір тез доповідей, поданих для участі у конференції представниками інших навчальних закладів.

Списки рекомендованих робіт (програма конференції) буде розміщена на сайтах юридичного факультету та НТСА не пізніше 02.03.2012 року.

У випадку виникнення будь-яких питаннь пишіть на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або дзвоніть 0939747007.

З повагою, організаційний комітет

3107 Останнє редагування 10 квіт. 19:04 |

Коментарі