HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 черв. 22:57 |

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

(0 )

17-20 травня 2011 року у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» був проведений II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, в якій взяли участь команди із 49 вищих навчальних закладів України. Київський національний університет імені Тараса Шевченка представили студенти юридичного факультету 1 курсу магістратури: Рахнянська Т. О., Белінська А. О., Проскура Г. М.

Олімпіада проходила у два тури – командний тур та індивідуальний тур. Змагання у кожному турі проводилися у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців напряму «право» у вищих навчальних закладах України. У командному турі окремо кожному учаснику було поставлено 200 тестових запитань із 14 навчальних дисциплін, в індивідуальному турі – 100 тестових запитань із 10 навчальних дисциплін. В індивідуальному турі брали участь 20% від загальної кількості учасників командного туру, які показали кращі результати з розв’язання тестових завдань командного туру.

За результатами командного туру команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка та команда Національного університету «Києво-Могилянська академія» зайняли III місце.

В індивідуальний тур від нашого університету пройшла Белінська А. О., за результатами якого посіла III місце.

Вітаємо із призовими місцями представників команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

3734 Останнє редагування 25 черв. 01:48 |

Коментарі