HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 квіт. 15:04 |

Відбувся майстер-клас на тему: «Написання резюме та особливості проходження співбесіди»

(0 )

27 квітня 2011 року в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся майстер-клас на тему: «Написання резюме та особливості проходження співбесіди»,  організований Київським осередком Ліги студентів Асоціації правників України спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів юридичного факультету.

Експертами  на даному заході виступили представники провідної рекрутингової компаніїї «Brain Source» Наталія Лук’яненко та Ольга Беша, а також Інна Телегіна та Світлана Огороднік представники ЮФ «Василь Кисіль і партнери».

На семінарі підіймалися питання щодо правильності написання та оформлення резюме, а також аналізу підготовки та процесу проходження співбесіди. Учасники,якими були студенти-юристи, ознайомилися з особливостями складання резюме, а також здобули безцінні знання у проходженні співбесіди, якими поділились фахівці.

Наразі наближається літній, вільний час і студенти-юристи хочуть спробувати себе на практиці в юридичних фірмах, а це означає, що їм потрібно набиратися досвіду у спілкуванні з роботодавцями, саме для цьогоі було проведено цей семінар, з якого ми почерпнули багато цікавого і корисного.

Марценюк Світлана

3497 Останнє редагування 05 квіт. 10:15 |

Коментарі