HONOR ET GLORIA, UTILITAS

15 квіт. 23:08 |

Друге засідання Legal English Speaking Club

(0 )

Запрошуємо Вас покращити свої навички розмовної англійської мови та поспілкуватися з відомими юристами на актуальну тему!

         Новостворений Legal English Speaking Club, організований Науковим товариством студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київським осередком ліги студентів АПУ запрошує на проведення другого свого засідання, гостем якого стане Марк Поллінз, керівник Програми забезпечення дотримання водоохоронного законодавства Агентства із захисту довкілля США.

         Науково-практичний семінар відбудеться 18 квітня 2011 року в ауд. 150 головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).

         Початок о 14 год. 00 хв.

         На вас чекає безцінна година спілкування англійською мовою на тему : "Освіта в Україні та за кордоном: перспективи і розвиток".

         Участь у заході є безкоштовною. Для участі у заході до 17 квітня 2011 року надішліть заявку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і Вам будуть надані інформаційні матеріали для підготовки до заходу.   

         Усіх бажаючих просимо звертатись до оргкомітету:

         Лисенко Анастасія - член НТСА юридичного факультету, керівник напряму "Міжнародна освіта та міжнародні відносини" Київського осередку Ліги АПУ.

         моб. тел. : 098 937 79 21

         E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3223 Останнє редагування 05 квіт. 10:12 |

Коментарі