HONOR ET GLORIA, UTILITAS

11 квіт. 15:31 |

Відбувся круглий стіл на тему: “Інтелектуальна власність та інтернет”

(0 )

9 квітня 2011 року в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл на тему “Інтелектуальна власність та інтернет”, організований Київським осередком Ліги студентів АПУ спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів Юридичного факультету.

Учасниками даної школи стали юристи-практики та студенти, зацікавленні у розвитку регулювання інтелектуальної власності в Україні. На круглому столі виступили:

  • Олексій Столяренко, юрист Київського офісу юридичної фірми «Baker & McKenzie»,
  • Юрій Носік, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
  • Максим Наумко та Ірина Кучма - представники робочої групи з адаптації ліцензій Creative Commons до українського законодавства про авторські права,
  • Микола Потоцький, заступник директора компанії " DD & I IP Agency", адвокат, патентний повірений України, к.ю.н.,
  • Тетяна Ромат, аспірант кафедри права і законотворчого процесу Національної академії державного урпавління при Президенті України.

На даному заході піднімались важливі питання захисту інтелектуальної власності в інтернеті, боротьби з піратством, доступ до легального контенту, використання роздруківок з інтернету у якості доказів у судовому процесі. Дані питання ставили люди, знайомі з медіа технологіями, та небайдужі до культурного розвитку України та регулювання медіа простору, вони намагалися знайти їх вирішення, з огляду на світову практику. І, хоча на сьогодні, інтелектуальна власність у нашій державі не захищена на належному рівні та існує багато проблем, пов’язаних з її захистом, ми віримо, що вже через декілька років цей інститут стане досконалим. Адже для цього докладуть зусиль натхненні юристи, справжні професіонали.

3603 Останнє редагування 30 квіт. 11:05 |

Коментарі