HONOR ET GLORIA, UTILITAS

15 вер. 23:54 |

Наукове товариство студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір учасників

(0 )

Шановні студенти-юристи КНУ імені Тараса Шевченка!

Наукове товариство студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір талановитих та активних студентів для участі у науковому житті університету.

НТС юридичного факультету КНУ є самоврядним, добровільним обєднанням студентів юридичного факультету, метою якого є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються в Університеті, розвиток в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву Університету в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Участь в НТС є унікальною можливістю для студентів долучитися до організації та проведення конференцій в нашому університеті, реалізувати себе в науковій площині, взяти участь у цікавих та захоплюючих заходах нашого університету та, звичайно, знайти собі багато друзів та товаришів!

Участь є вільною для кожного бажаючого.

Всі, хто зацікавився діяльністю НТС, надсилайте до 23.09.2015 р. заяви на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4231 Останнє редагування 15 вер. 23:58 |

Коментарі