HONOR ET GLORIA, UTILITAS

11 жовт. 16:44 |

З нагоди Дня юриста відбувся майстер-клас "Як почати юридичний бізнес та досягти успіху в ньому" від адвоката Сергія Гребенюка

(2 )

З нагоди Дня юриста на юридичному факультеті відбувся майстер-клас "Як почати юридичний бізнес та досягти успіху в ньому" від адвоката Сергія Гребенюка

8 жовтня 2014 року в стінах Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка зібралось більше 80 студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів міста Києва, щоб прослухати майстер-клас від адвоката, радника ЮФ «Єгоров, Пугінський Афанас’єв і Партнери» Сергія Гребенюка. В організації та забезпеченні проведення майстер-класу взяли участь Наукове товариство студентів юридичного факультету та осередок Ліги студентів АПУ в місті Києві.

Захід був присвячений особливостям юридичної професії у приватній сфері, а також проблемам побудови успішного юридичного бізнесу. Почався майстер-клас з того, що пан Сергій познайомився із студентами та розповів про сучасні вимоги до юриста на юридичних фірмах та критерії відбору, особливо наголошуючи, що важливим в наш час є вивчення англійської мови та володіння нею в досконалості. Пан Сергій розповідав про особливості юридичної професії в великих компаніях, зокрема, було звернено увагу на питання ієрархії працівників в юридичних фірмах. Загалом, захід було побудовано як живу дискусію в форматі «запитання-відповідь».

Студенти-юристи почерпнули багато цінної інформації від досвідченого практикуючого адвоката, а також змогли отримати дієві поради та рекомендції щодо майбутньої професії.

Учасники майстер-класу висловили вдячність за можливість поспілкуватися із Сергієм Гребенюком та з нетерпінням очікують на проведення подібних заходів у подальшому.

Ігор Ревко, студент 4 курсу, заступник Голови НТС

юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка

l4uQ3SiB7gs

R95votPFcJk

ZQaNdQVP0Kc

1743 Останнє редагування 11 жовт. 16:56 |

Коментарі