HONOR ET GLORIA, UTILITAS

21 вер. 19:09 |

Наукове товариство студентів оголошує набір до своїх лав

(1 Голосувати)

Шановні студенти-юристи КНУ імені Тараса Шевченка!

Наукове товариство студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір талановитих та активних студентів до участі у науковому житті університету.

НТС юридичного факультету КНУ є самоврядним, добровільним обєднанням студентів юридичного факультету, метою якого є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються в Університеті, розвиток в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву Університету в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Участь в НТС є унікальною можливістю для студентів долучитися до організації та проведення конференцій в нашому університеті, реалізувати себе в науковій площині, взяти участь у найікавіших та найзахоплюючих заходах нашого університету та, звичайно, знайти собі багато друзів та товаришів!

Участь є вільною для кожного бажаючого. Всі, хто зацікавився діяльністю НТС, надсилайте заяви на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також чекаємо на Вас на Загальних зборах НТС, що відбудуться 29 вересня в аудиторії 347 о 13:00!

Не прогавте свій шанс!

1947

Коментарі