HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 жовт. 15:25 |

На юридичному факультеті відбувся І етап відбору конкусу Стипендіальної програми Завтра.UA у 2013/2014 навчальному році

(9 )

18 жовтня 2013 року на юридичному факультеті відбувся І етап відбору робіт на конкурс Стипендіальної програми Завтра.UA у 2013/2014 навчальному році. Маємо зауважити, що кількість бажаючих взяти участь у конкурсі студентів значно зросла, порівняно з попередніми роками. Учасниками відбору були зареєстровані 14 осіб.

На конкурсі були представлені роботи різноманітного тематичного спрямування, починаючи з конституційного та адміністративного права, а закінчуючи трудовим, правом соціального забезпечення, судочинством та адвокатурою. Учасниками розглядалися актуальні питання, що стосувалися регулювання розповсюдження і використання ГМО на території України, особивостей реалізації виборчих прав у разі запровадження дострокових виборів, правового статусу суддів, проблем уніфікації юридичної професії, призначення пенсії громадянам України, що виїхали за кордон, підвідомчності окремих категорій справ тощо.

Це зумовило і відповідний склад конкурсної комісії, до якої увійшли Сахарук Ірина Сергіївна (к.ю.н., асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення, координатор наукової роботи студентів та аспірантів), Мяловицька Ніна Анатоліївна (д.ю.н., професор кафедри конституційного права), Задирака Наталія Юріївна (к.ю.н., доцент кафедри адміністративного права), Задоєнко Олексій Володимирович (к.ю.н., асистент кафедри правосуддя), Кучер Тетяна Миколаївна (к.ю.н., асистент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури), Птащенко Дмитро Сергійович (асистент кафедри кримінального права та кримінології), Бобонич Євген Федорович (к.ю.н., директор Центру дослідження прав людини) та Макарчук Роман Васильович (Голова Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету).

За результатами оцінювання робіт конкурсантів та проведення захисту учасники отримали наступні підсумкові бали:

1. Куліцька Софія Вікторівна – 90,25
2. Омелянович Олеся Тарасівна – 88,75
3. Трикур Максим Юрійович – 87,80
4. Глущенко Ганна Сергіївна – 86,71
5. Курилко Владислав Мойсейович – 85,50
6. Комзюк Віктор Леонідович – 84,17
7. Мельниченко Руслан Володимирович – 81,43
8. Колівошко Анна Анатоліївна – 79,71
9. Рева Максим Сергійович – 77,67
10. Трофименко Ірина Віталіївна – 73,00
11. Ревко Ігор Миколайович – 72,43
12. Михайлюк Юлія Олегівна – 71,00
13. Гриценко Марія Юріївна – 58,29
14. Тертична Анастасія Андріївна –56,67

Квота для юридичного факультету становить 5 осіб, тому можемо привітати із успішним проходженням відбору Омелянович Олесю Тарасівну, Трикура Максима Юрійовича, Глущенко Ганну Сергіївну, Курилко Владислава Мойсейовича. Разом з тим, конкурсна комісія хотіла б відмітити захист Курилка Владислава, який отримав найвищу конкурсну оцінку саме за публічний захист роботи.

Так як квота нашого факультету частково залежить від результатів проходження відбору на інших факультетах, то ми не рекомендуємо опускати руки, адже цілком можливо, що у нас буде ще більше переможців.

Займайтеся науковою діяльністю! Хай вона Вам приносить наукове зростання і впевненість у собі, а також формує позитивний настрій від виконаної роботи.

Звіт підготували Сахарук Ірина Сергіївна та Макарчук Роман


Фото 1:

zavtra1

Фото 2:

zavtra2

4431 Останнє редагування 20 жовт. 00:09 |

Коментарі