Версія для друку
15 жовт. 00:37 |

Перші кроки на шляху становлення молодого науковця. НТСА роз'яснює особливості написання студентських наукових робіт

(9 )

Шановні студенти!
17 жовтня, в ЧЕТВЕР, о 13.05 в аудиторії 332 за ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету буде проведено лекцію, присвячену написанню наукових робіт, яка покликана поліпшити рівень тез конференцій наших студентів, їх статей, дослідних робіт на конкурс МОН тощо.

В лекції будуть оглядово розглянуті питання видів наукових робіт та основні аспекти формування поточного рейтингу студента у зв'язку із його активною дослідницькою діяльністю. Більш детальна увага приділятиметься проблемам правильного використання категоріально-понятійного апарату при виборі теми дослідження, звуження та розширення теми, відповідності тексту наукової роботи обраній темі тощо.

В процесі ознайомлення із матеріалом буде запропоновано декілька завдань для його закріплення.

Таке відповідальне завдання на себе візьме Макарчук Роман - Голова НТСА юридичного факультету. Це буде своєрідний синтез із положень методології юридичних досліджень, логіки, української мови та інформатики. Усі концептуальні проблеми опрацьовуватимуться на прикладах попередніх років. Ми ставимо перед собою завдання максимально зрозумілим чином донести до молодих науковців потрібні знання.

В подальшому ми плануємо більш детально піддати аналізу кожну вимогу, що ставиться до наукової роботи в залежності від її виду, розібратися із структурними частинами дослідження. Разом із Вашою підтримкою та бажанням ми досягнемо поставленої мети!

З повагою та надією на плідну співпрацю
Наукове товариство студентів та аспірантів
юридичного факультету

lektsiya1

3523

1 коментар

  • Коментувати Максим 16 жовт. 00:00 | Автор Максим

    На жаль, я не зможу відвідати цю лекцію.

    Чи передбачаєте Ви формування якихось методичних рекомендацій, підсумків лекції та розміщення їх у мережі Інтернет?

    Дякую!