HONOR ET GLORIA, UTILITAS

03 жовт. 22:53 |

Наукове товариство інформує молодих студентів. У цьому році вперше.

(13 )

2 жовтня 2013 року на юридичному факультеті вже традиційно відбувся інформаційний захід для студентів молодших курсів, який проводиться Науковим товариством студентів та аспірантів та спрямований донесення відомостей про наукову діяльність на базі університету та поза ним, роз’яснення певних аспектів участі у науково-практичних заходах.

Активістами НТСА, а саме студентами 4 курсу Ольгою Чех, Євгеном Литвиненко та Олександрою Рибак, було детально розтлумачено особливості основних форм наукової роботи студентів, було оголошено про заходи, що відбуваються на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також про конференції та круглі столи, що проводяться іншими правничими університетами України.

Члени Наукового товариства намагалися у максимально доступній для сприйняття формі розповісти про специфіку участі у різного роду наукових заходах, це вимагало значних зусиль і підготовки, надіємось, принесе свої плоди.

Окрему увагу було присвячено міжнародним олімпіадам, конференціям, а також конкурсам Міністерства освіти України, зокрема всеукраїнській олімпіаді з фаху та конкурсу наукового-дослідних робіт.

Студенти отримали вичерпну інформацію про характер написання тез на конференції, вимоги до статей у фахових виданнях, умови участі у правових турнірах і змаганнях. Набратись досвіду та практичних знань з права студенти можуть на спеціалізованих лекціях, тренінгах, семінарах та круглих столах, що проводяться відомими юристами і вченими.

Після основної доповіді слухачі мали можливість задати питання та уточнити всі моменти, що їх особливо зацікавили. Найбільший інтерес у аудиторії викликали умови участі у міжнародних та всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях та дослідження актуальних проблем держави і права в рамках круглих столів та статей у фахових виданнях. Члени НТСА доклали всіх зусиль, щоб передати свій досвід молодшому поколінню з метою пожвавлення наукової діяльності на факультеті.

В цьому році ми спробуємо в рамках своїх можливостей донести до Вас ряд особливостей, які стосуються правильності написання наукових робіт. Специфікою нашої з Вами роботи стане те, що інформацію ми подаватимемо у максимально доступній формі, постійно підтримуватимемо діалог і звертатимемося до прикладів. Сподіваємося, що Ви завітаєте на наші лекції!

Звіт підготувала секретар Наукового товариства
юридичного факультету Ольга Чех

1 

2

3

4

3885 Останнє редагування 03 жовт. 23:03 |

Коментарі