Версія для друку
18 вер. 23:38 |

Перше засідання секції "Право" МАН України відбулося в стінах Червоного корпусу

(6 )

Ми вітаємо всіх активних школярів і молодих прихильників юриспруденції із відкриттям нового сезону в Малій академії наук України!

В цьому році юридичний факультет Київського національного університету активно долучається до допомоги у підготовці молодих та ініціативних школярів, які планують писати свої роботи з відповідного напрямку.

Своїх зусиль для досягнення цієї мети доклали Олег Віталійович Плахотнік, представники Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету, а також декілька активних студентів.

Для того, щоб сформувати у школярів певний тип мислення, розвинути самостійні аналітичні навички, проводитиметься спеціальний комплекс занять, перше з яких відбулося у вівторок (16 вересня 2013 року). Даний комплекс включатиме в себе заняття з теорії права, семінари, круглі столи, які дозволять молодим науковцям максимально розкрити свій потенціал.

На першому занятті були присутні близько 10 членів МАН, їх бажання отримати нові знання надихає до подальшої плідної співпраці.

Чекатимемо на нові зустрічі!

3233