HONOR ET GLORIA, UTILITAS

24 трав. 11:17 |

Інформаційний захід, присвячений науковим заходам на юридичному факультеті пройшов 24 травня

(0 )

Шановні студенти!

24 травня 2013 року в аудиторії 448 відбувся інформаційний захід, присвячений розкриттю актуальних питань, пов'язаних із проведенням на юридичному факультеті різного роду конференцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, літніх шкіл. На даній зустрічі члени Наукового товариства студентів та аспірантів розказували про особливості інформування студентів юридичного факультету про такі події, окреслювали перспективи участі у них, аналізували правила вступу на предмет додаткових балів, відповідали на запитання зацікавлених студентів тощо.

В цьому році інформаційний захід пройшов у доволі дружній атмосфері діалогу (до проведення долучились Дзьоба Дмитро та Макарчук Роман). Це було зумовлено невеликим представництвом зацікавлених студентів. Прослідковується досить цікава тенденція збільшення кількості заінтересованих у таких знаннях спеціалістів та магістрів. Це, безперечно, успіх, він показує, що наукою на нашому факультеті продовжує займатись велика кількість студентів уже на більш серйозному рівні, коли юний запал молодого конференціата вже дещо перегорає. Проте цей успіх трохи затьмарює невелика присутність студентів бакалаврату.

Сподіваємось, що з наступного року охочих стане більше, адже написання конференцій і правова самоосвіта багато в чому впливають на становлення професійного юриста.

З повагою і надією на плідну співпрацю
Наукове товариство студентів та аспірантів

2809 Останнє редагування 04 лип. 11:33 |

Коментарі