HONOR ET GLORIA, UTILITAS

04 лип. 10:44 |

Звіт про діяльність Наукового товариства студентів та аспірантів за 2012 - початок 2013 року (скорочена версія)

(1 Голосувати)

Шановні колеги!

Добіг до кінця 2012-2013 навчальний рік, за який ми з Вами стали свідками і учасниками багатьох цікавих подій, змогли дізнатися багато нового, глибше поринути у царину правової науки і, як мінімум, самовдосконалитися як людина в цілому та як правник зокрема. Впродовж цього періоду нашого з Вами життя на юридичному факультеті було проведено безліч різноманітних заходів, починаючи від конференцій, круглих столів і семінарів, а закінчуючи концертами і святкуваннями.

Настав час і Науковому товариству студентів та аспірантів звітувати про свою роботу. Для цього ми підготували коротенький звіт, щоб кожний, хто зацікавиться нашими цьогорічними здобутками міг винести для себе корисну інформацію. Цей звіт Ви можете завантажити за даним посиланням.

В цьому документі Ви зможете знайти не лише короткі зазначення про проведену Науковим товариством роботу, але й оглядово ознайомитися із нашими наступними планами. Чекатимемо на Вас у наступному році, ми постійно налаштовані на підйом студентської наукової думки у стінах нашого факультету.

З повагою і надією на плідну співпрацю
Наукове товариство студентів та аспірантів

 

2943

Коментарі