Версія для друку
23 черв. 17:47 |

Круглий стіл «Актуальні питання науково-дослідної роботи студентів» пройшов у Академії адвокатури

(3 )

Обмін досвідом завжди був запорукою розвитку і зростання у різних сферах суспільного життя, тому дуже важливо, щоб час від часу була можливість обговорити актуальні проблеми, характерні не лише для певної галузі науки, але і для діяльності різних одиниць студентського самоврядування: студентських парламентів, наукових товариств, клінік тощо.

В Академії адвокатури з нагоди Дня науки в України було проведено круглий стіл «Актуальні питання науково-дослідної роботи студентів». Даний захід був спрямований на обговорення актуальних питань діяльності студентських наукових товариств та інших організацій, що сприяють розвитку науки у вищій школі. Він проходив за підтримки Студентського парламенту і Наукового товариства студентів та аспірантів Академії.

До активної роботи у круглому столі долучилось чимало студентів з різних вищих навчальних закладів України. Були представники з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету права НАН України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, великою командою молодих науковців був представлений і базовий ВНЗ.

Відкриття круглого столу розпочалося з вітального слова проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Курдюкова В.В., після якого зав’язалася активна робота за наступними напрямами: сьогоденний стан науково-дослідної роботи студентів, проблеми організації науково-дослідної роботи студентів, діяльність та розвиток наукових товариств, забезпечення розвитку науково-дослідної роботи студентів.

На обговорення були винесені проблеми, зазначені в доповідях голови НТСА Академії адвокатури Артема Грузінова: «Деякі аспекти співпраці наукових товариств та студентського самоврядування в контексті активізації науково-дослідної роботи студентів», голови НТСА Київського університету права НАН України Олени Кулик: «Основні напрями діяльності наукового товариства студентів та аспірантів Київського університету права НАН України», голови НТСА Львівського національного університету імені І. Франка Олексія Роговика: «Досягнення, проблеми та перспективи розвитку Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених Львівського національного університету імені І. Франка», представлені роботи з інших ВНЗ. Юридичний факультет представляв голова НТСА Роман Макарчук, робота якого була присвячена особливостям застосування методів централізації і децентралізації у внутрішній організації роботи наукових товариств та при співпраці з іншими одиницями студентського самоврядування.

Те, що на теренах студентського самоврядування починають активізуватися такого роду явища, є явищем дуже позитивним. Ми сподіваємося зі свого боку, що подібні заходи стануть регулярним явищем, а їх проведення затягуватиметься на кілька днів, і програмки «товстішатимуть», вміщуючи в собі значно більшу кількість активних представників студентської спільноти. Можемо побажати наснаги представникам Академії адвокатури, які взялися за проведення круглого столу.

До зустрічі на наступних заходах!

З повагою,
Голова НТСА юридичного факультету
Макарчук Роман

 

2808 Останнє редагування 24 черв. 21:48 |