HONOR ET GLORIA, UTILITAS

13 лют. 15:58 |

I міжнародна науково-практична конференція «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ НАУКИ ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ПРАВА СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

(1 Голосувати)

Кафедра трудового права і права соціального забезпечення юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з відділом проблем цивільного, трудового і підприємницького права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України запрошує Вас взяти участь в I міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться 25 – 26 квітня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60)

Тема Конференції: «Тенденції розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція присвячується пам’яті академіка Всеукраїнської академії наук (Національна академія наук України) В. М. Гордона.

В рамках Конференції планується обговорення проблемних питань науки трудового права і права соціального забезпечення, а також тенденцій в законодавчій та правозастосовній діяльності в сучасних умовах розвитку держави, економіки та права.

Крім того, метою Конференції є обговорення ролі видатного вченого-правознавця В. М. Гордона в становленні трудового права як окремої галузі, а також сформованої школи В. М. Гордона, представники якої сьогодні працюють в провідних юридичних навчальних закладах країн СНД і проводять дослідження на благо науки та суспільства.

Програма конференції включає два пленарних засідання: 25-26 квітня (четвер - п’ятниця) 2013 року

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Конференції.

Публікація збірника буде здійснена до проведення конференції.

Строк подання матеріалів в електронному вигляді – до 31 БЕРЕЗНЯ 2013 р.

Про своє рішення взяти участь і тему свого виступу просимо надсилати на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оргкомітет конференції: к.ю.н. Олена Володимирівна Тищенко, к.ю.н. Михайло Миколайович Шумило, к.ю.н. Ірина Сергіївна Сахарук.

Тел. кафедри трудового права та права соціального забезпечення: +38.044.239.34.32

Вимоги до статей та заявку можна завантажити тут.

5328 Останнє редагування 26 черв. 00:15 |

Коментарі