HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 квіт. 14:47 |

Конкурс письмових робіт німецькою мовою «Європейське енергетичне право» на міжнародний семінар в м. Гейдельберґ (Німеччина), 07-12 липня 2015 р.

(0 )
1 2

Центр німецького права
Юридичний факультет
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
вул. Володимирська, 60, каб. 163, Київ, 01601, Україна
http://zdr.knu.ua

Кафедра ім. Жана Моне з права Європейського Союзу Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) та Центр німецького права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (КНУ) запрошують усіх охочих до участі у конкурсі письмових робіт німецькою мовою «Європейське енергетичне право».

Особи, які переможуть у конкурсі, матимуть змогу взяти участь в міжнародному семінарі в м. Гейдельберґ (Німеччина) 07-12 липня 2015 р. Усі витрати за рахунок організаторів семінару.

Письмові роботи, подані конкурсантами, мають відповідати таким вимогам: обсяг тексту, як правило, має бути не меншим ніж 6000 знаків та не більшим, ніж 45000 знаків включно з прогалинами. Формат doc текстового редактора Microsoft Word; кегль 14; шрифт Times New Roman; через 1,5 інтервалу між рядками; поля з усіх боків 20 мм; на першому рядку праворуч жирним шрифтом вказати ініціали та прізвище, нумерація довільна). Орієнтовні теми письмових робіт додаються нижче. Пошукачі можуть подавати тільки одну статтю. 

Переможців конкурсу буде визначено за рішенням експертної комісії, яка включає провідних українських і міжнародних фахівців з європейського та німецького права.

Письмові роботи мають бути надіслані на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначенням "Конкурс на тріалог-семінар Гейдельберг" у термін до 10.05.2015 року.

35233 Останнє редагування 02 квіт. 18:39 |

Коментарі