HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 лист. 22:23 |

Засідання наукового гуртка з інформаційного права

(0 )

Шановні студенти, аспіранти та викладачі юридичного факультету!

01 грудня о 13:00 в 312 ауд. відбудеться засідання гуртка з інформаційного права на тему: «Удосконалення механізму запобігання правопорушень в інформаційній сфері в умовах глобальної інформатизації: вирішення казусу».

Бути готовими до вирішення казусу. Запрошуємо всіх бажаючих!

Керівник гуртка: к.ю.н. Заярний О.А. Заступник керівника гуртка: Барікова А.А.

Казус

У червні 2013 року на всеукраїнському телеканалі «Бета» з’явилася реклама одного з комерційних банків «Петровський». 

Рекламний ролик містив інформацію такого змісту: «Банк, про який піде мова є єдиною банківською установою, що гарантує безпеку і надійність ваших депозитів, а інші цього вам ніколи не зможуть гарантувати, бо в них недостатній рівень капіталізації», а далі наводилися показники рівня капіталізації найбільших банків України.

Окрім цього рекламний ролик містив пряму вказівку на відомих в державі осіб, що видавалися за клієнтів банку. Закінчувався рекламний ролик фрагментом музичного кліпу відомої виконавиці популярних пісень із зображенням її на фоні сучасної будівлі, схожої на центральний офіс банку «Петровський».

Переглянувши відповідний рекламний ролик, голова правління одного з комерційних банків, про який згадувалося в рекламі Черкай В. М. звернувся з письмовою скаргою до Антимонопольного комітету України та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на дії банку «Петровський», телекомпанії «Бета» і вимагав притягти їх посадових осіб до адміністративної відповідальності, заборонити незаконний рекламний ролик, а також відшкодувати заподіяну шкоду.

Завдання:

1) Дайте правову кваліфікацію обставин викладених в умовах задачі, ознаки яких проступків мають в діях телекомпанії «Бета», комерційного банку «Петровський», їх посадових осіб?

2) Які види стягнень повинні бути застосовані до порушників законодавства про рекламу, інших проступків?

3) Який орган державної влади уповноважений накладати стягнення за проступки?

QPNU-yJ7F8s

1891 Останнє редагування 26 лист. 22:37 |

Коментарі