HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 вер. 20:30 |

Засідання заступників керівників наукових гуртків юридичного факультету

(5 )
Засідання заступників керівників наукових гуртків

12 вересня заступники керівників студентсько-аспірантських наукових гуртків юридичного факультету зібрались для обговорення основних напрямків своєї роботи у 2013-2014 навчальному році. В першу чергу, відбулось знайомство із заступниками, призначеними на новостворених гуртках та гуртках, де заступники були відсутні, а також з новим координатором діяльності гуртків на факультеті Русланом Мельниченком.

В ході засідання студенти обговорили типове положення про наукові гуртки, окреслили плани своєї роботи на семестр, розглянули питання щодо впорядкування способів інформування студентів про діяльність гуртків. Одним з перспективних завдань у поточному навчальному році визначено впровадження нових форм роботи гуртків: круглі столи, дебати, судові засідання тощо. Серед нововведень у роботі гуртків визначено фіксоване членство, яке дозволить студентам отримати інформацію про засідання не лише із загальнодоступних джерел, але й на власну електронну скриньку.

Слідкуйте за діяльністю наукових гуртків в мережі Інтернет. Оновлення інформації можна знайти на офіційному сайті юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка law.univ.kiev.ua, а також на офіційних сторінках системи наукових гуртків факультету в соціальних мережах (vk.com/club58125947, www.facebook.com/groups/223919207765662).

Офіційна електронна скринька заступників керівників гуртків – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2798 Останнє редагування 19 вер. 21:38 |

Коментарі