HONOR ET GLORIA, UTILITAS

13 груд. 16:15 |

Участь доц. Ващенко Ю. В. у 7-му Європейському Форумі гарантії якості освіти

(0 )

22-24 листопада 2012 р. доцент кафедри адміністративного права, координатор міжнародної освітньої програми, доц., к.ю.н. Ващенко Ю.В. взяла участь у 7-му Європейському Форумі гарантії якості освіти “Як гарантія якості впливає на ситуацію в освіті?”, що проходив у м. Таллінн (Естонія).

Європейський Форум гарантії якості освіти проводиться Європейською Асоціацією гарантії якості у вищій освіті (ENQA), Європейською асоціацією університетів (EUA) та Європейською асоціацією установ у вищій освіті (EURASHE) з 2006 року.

Форум-2012 було присвячено аналізу впливу зовнішньої та внутрішньої гарантії якості на політику та інституціональну практику у сфері вищої освіти. Під час Форуму було розглянуто такі аспекти як зовнішня експертиза та подальша робота вищих навчальних закладів з реалізації рекомендованих заходів, взаємозв’язок між гарантією якості, педагогічними підходами та навчальною діяльністю студентів, гарантія якості як фактор підтримання інституційних цілей та завдань, значення гарантії якості у прийнятті рішень на основі інформованості, роль гарантії якості у вищій освіті в умовах глобалізації.

Окрема увага на Форумі була приділена питанням розвитку міжнародної політики у сфері гарантії якості освіти, впровадження Європейських стандартів гарантії якості освіти на інституційному рівні, а також зовнішньої гарантії якості та визнання спільних програм.

В роботі Форуму взяли участь 377 делегатів з різних країн, зокрема, Нідерландів, Литви, Італії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Португалії, Норвегії, Фінляндії, Казахстану, Російської Федерації, Ісландії, Німеччини, Естонії, Швеції, Боснії і Герцеговини, Бельгії. Хорватії, Канади, Великобританії, Іспанії, Польщі, Словаччини, Туреччини, Франції, Румунії, Данії, Словенії, Люксембургу, Чеської Республіки, Данії, Єгипту, Ірландії, Австрії, Швейцарії, Іспанії. Сполучених Штатів Америки, Південної Африки, Греції, Болгарії, Латвії, Сербії, Австралії, Гонконгу, Ізраїлю, Косово, Нігерії.

Фото 1. Таллінн

Фото 2. Доц., к.ю.н. Ващенко Ю. В.

 

17545 Останнє редагування 26 черв. 00:17 |

Коментарі