HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 лист. 09:48 |

Вперше на теренах Східної Європи: Студентська Модель Конгресу – симуляційна гра для студентів та молодих лідерів, що відображає механізм роботи Конгресу США

(0 )

 

stud

Київ. 23-25 листопада.

Вперше на теренах Східної Європи – Студентська Модель Конгресу – симуляційна гра для студентів та молодих лідерів, що відображає механізм роботи Конгресу США.

Захід складається з трьох частин:

  1. Вибори й агітація (проходження тесту на сайті, створення бюлетеня та агітації).
  2. Слухання (спеціальна процедура, під час якої буде обговорено питання вищої освіти з експертами і представниками влади).
  3. Робота в комітетах і голосування (розробка власних законотворчих ініціатив і голосування).

За аналогією до структури Конгресу США, учасники Студентської моделі Конгресу діляться на дві партії: Партію Синіх та Партію Жовтих – ідеологічно полярні політичні сили, кожна з яких відстоює свої ідеали й принципи побудови держави.

Учасниками Студентської моделі конгресу стануть 100 кандидатів, які зберуть найбільше голосів на сайті. Після реєстрації та визначення партії кандидата, кожен має почати свою «передвиборчу кампанію»: розробити програму конгресмена, обрати політичну лінію та врахувати потреби електорату. Після формування списків почнеться онлайн-голосування на нашому сайті, за результатами якого і буде обрано 100 кращих кандидатів для участі у проекті.

Місце проведення – місто Київ.

Захід є безкоштовним – усі витрати (у тому числі харчування, переїзд і проживання) покриваються Організаторами.

Партнер заходу – Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Деталі та реєстрація на сайті: studcongress.org

535 Останнє редагування 02 лист. 09:53 |

Коментарі