HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 жовт. 14:41 |

27 вересня 2018 року делегація фахівців з екологічного, земельного та аграрного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка активно брала участь у Міжнародній конференції "Доступ до природніх ресурсів: правові аспекти"

(0 )

 

27 вересня 2018 року українська делегація фахівців з екологічного, земельного та аграрного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших закладів вищої освіти України активно брала участь у Міжнародній конференції "Доступ до природніх ресурсів: правові аспекти", що відбулася на базі нашого університету-партнера Факультету права та адміністрації Університету ім. Марії К'юрі-Склодовської у Любліні (Республіка Польща)

Візит відбувся на підставі Угоди про наукове та академічне співробітництво КНУ імені Тараса Шевченка з Університетом ім. Марії К'юрі-Склодовської у Любліні, що був підписаний у 2016 році.

На конференції виступили представники юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка: працівник Центру польського права к.ю.н., доц. кафедри екологічного права Сушик О.В., к.ю.н., доц. кафедри екологічного права Власенко Ю.Л., к.ю.н., доц. кафедри земельного та аграрного права Марусенко Р.І., к.ю.н., ас. кафедри екологічного права Слепченко А.А., к.ю.н., ас. кафедри екологічного права Шараєвська Т.А., студентка 4 року навчання спеціалізації “Екологічне та природоресурсне право” Дячук М., завідувач кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Сумського державного університету к.ю.н., доц. Завгородня В.М., завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України к.ю.н. Піддубна Д.С.

Українські вчені обговорили з польськими колегами з Варшави, Гданська, Катовіц, Любліна, Лодзі та Познані проблеми реалізації екологічної політики України в контексті імплементації міжнародних екологічних вимог, проблеми гармонізації законодавства у сфері зміни клімату відповідно до вимог права ЄС, проблеми доступу до води та водних ресурсів України та ін.

Організаційна підтримка участі української делегації здійснювалася Центром польського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ауд. 134 Головного навчального корпусу, директор доц., к.ю.н. Радишевська О. Р.).

20181002 083953

 

 

671 Останнє редагування 02 жовт. 14:55 |

Коментарі