HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 вер. 13:34 |

Запрошуємо студентів на зустріч із Андрієм Пронченком, Керуючим партнером PwC Legal Україна

(0 )

Хочеш дізнатися про те, як це - бути партнером юридичної компанії? Тоді чергова зустріч PwC Club - ідеальна можливість для тебе! Уже 9 жовтня Андрій Пронченко, керуючий партнер АО «PwC Legal» в Україні, поділиться своїм досвідом розвитку кар'єри у юридичній сфері.

Коли? 9 жовтня 2018 року, 17:00-19:00

Де? м. Київ, вул. Жилянська, 75 (офіс PwC Україна)

Реєструйся* - http://bit.ly/2QAZJD6, готуй запитання та приходь!

Адвокатське об'єднання «PwC Legal» в Україні - команда юристів та адвокатів, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, і є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3200 юристів у 85 країнах світу. Деталі за посиланням: https://www.pwc.com/ua/uk/services/legal.html

Андрій Пронченко, керуючий партнер PwC Legal, має понад 15 років досвіду роботи на національних та міжнародних ринках, зокрема – десять років керівництва національними/ міжнародними проектами для великих транснаціональних корпорацій у компаніях «Великої четвірки». Протягом своєї кар'єри, з-поміж інших, мав честь співпрацювати з такими компаніями як Amway Україна, Boeing, Google Inc., JTI, LG Electronics, Nissan, Opera, Oriflame Cosmetics Україна, Oschadbank, P&G, Polpharma, Subaru, Toshiba Corporation, Winner Imports Україна, Western Union, Wizz Air Україна та багатьма іншими, включаючи понад десять компаній, які входять до списку Fortune Global 500. Протягом багатьох років незалежні міжнародні та національні рейтинги визнавали Андрія як одного з беззаперечних лідерів у вирішенні податкових спорів в Україні.

*Вхід безкоштовний для студентів та випускників 2018, 2017, 2016 рр., реєстрація обов'язкова: http://bit.ly/2QAZJD6!

Посилання на захід у Facebook -https://www.facebook.com/events/515854365544074/

 pronchenko
268 Останнє редагування 19 вер. 13:54 |

Коментарі