HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 вер. 11:30 |

Центр проблем імплементації європейського соціального права запрошує до участі в Всеукраїнських змаганнях із трудового арбітражу

(0 )

 

Центр проблем імплементації європейського соціального права запрошує до участі в Всеукраїнських змаганнях із трудового арбітражу

До уваги студентів юридичного факультету. Запрошуємо команди у складі 2-х студентів 2-4 курсу та магістратури, які навчаються у вищих навчальних закладах України за юридичними спеціальностями, прийняти участь у I ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З ТРУДОВОГО АРБІТРАЖУ З ТРУДОВОГО ПРАВА.

Організатори заходу: 1) кафедра цивільного права та процесу юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, 2) Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області, 3) Вінницька обласна державна адміністрація, 4) Центр проблем імплементації європейського соціального права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 5) кафедра соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка, 6) кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, 7) юридичний факультет Сумського національного аграрного університету.

Метою змагань є поглиблення теоретичних знань з трудового права студентів–юристів вищих навчальних закладів України й набуття ними практичних навичок з питань розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у процесі проведення засідання трудового арбітражу.

Дата проведення: 10 листопада 2018 року.

Місце проведення змагань: м. Вінниця

Форма участі у змаганнях:

Змагання представляють собою відтворення засідання трудового арбітражу, під час якого кожна з команд представляє інтереси однієї із сторін колективного трудового спору (конфлікту) у якості представників роботодавця або представників найманих працівників під час розгляду конкретного кейсу. 

Змагання відбуватимуться в два тури: 

1) 1 тур - конкурс письмових робіт команд (позиція і пропозиції щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) за кожною вимогою найманих працівників у кейсі), за результатами якого здійснюється допуск команд до усних виступів другого туру;

2) 2-й тур - усні виступи команд. На цій стадії відбувається відтворення засідання трудового арбітражу, під час якого кожна з команд представляє й захищає інтереси сторони колективного трудового спору (конфлікту) відповідно до обставин кейсу.

Командам - учасникам змагань видаються сертифікати, а командам-переможцям - дипломи 1-го, 2-го і 3-го ступеня й відповідні кубки, а також призові премії від партнерів: за 1 місце – 3 тис. грн., 2 місце – 2 тис. грн.; 3 місце – 1 тис. грн. 

Студентам, які за результатами змагань стали переможцями у номінаціях «Найкращий представник роботодавця у трудовому арбітражі» і «Найкращий представник найманих працівників у трудовому арбітражі» також видаються дипломи, кубки й призові премії.

Порядок проведення змагань, кейс для трудового арбітражу наведені у Регламенті І Всеукраїнських змагань з трудового арбітражу з трудового права, яке можна завантажити за посиланням.

Електронна реєстрація для участі у змаганнях здійснюється до 14 жовтня 2018 року за встановленою формою за посиланням.

Детальна інформація – в додатку.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

927

Коментарі