HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 трав. 09:37 |

УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ З ПРАВ ЛЮДИНИ У ЖЕШОВІ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

(1 Голосувати)

22-23 травня 2018 року делегація із закладів вищої освіти України взяла активну участь у І Міжнародному конгресі з прав людини, що проводився на базі університету-партнера Жешівського університету (Республіка Польща). Візит відбувся на підставі Угоди про наукове та академічне співробітництво КНУ імені Тараса Шевченка з Жешівським університетом, що був підписаний у 2014 році.

На конференції виступили представники юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка: працівники Центру польського права доц., к.ю.н. Радишевська О.Р. та доц., к.ю.н. Сушик О.В., студентка 1 року навчання магістратури на спеціальністю «Human Rights» Войцешина Н., представники кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торгово-економічного університету проф., д.ю.н. Гуржій Т. О. та к.ю.н., доц.. Гуржій А.В., з Національної школи суддів України Кучерук Н., з Запорізького національного університету к.ю.н. Тетяна Аніщенко.

Українські вчені обговорили з польськими колегами з Варшави, Кракова, Бидгощі, Гданська, Катовіц, Вроцлава, Любліна, Лодзі та Познані проблеми реалізації та захисту прав людини на тимчасово окупованих територіях України, права на доступ до правосуддя, права на добру адміністрацію, екологічних прав приватних осіб та ін. Організаційна підтримка участі української делегації здійснювалася Центром польського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ауд. 134 Головного навчального корпусу, директор доц.., к.ю.н. Радишевська О.Р.).

UR konfa2018

 

 

860 Останнє редагування 29 трав. 10:46 |

Коментарі