HONOR ET GLORIA, UTILITAS

04 квіт. 19:52 |

Студентка юридичного факультету посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності

(2 )

Студентка 2 курсу магістратури Аліна Подолєва посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, ІІ етап якого відбувся 22 березня 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Наукове керівництво роботою А. Подолієвої на тему «Правові засади розпорядження правами інтелектуальної власності на твори, розміщені у мережі Інтернет» здійснював д.ю.н., доцент кафедри інтелектуальної власності А.О.Кодинець.

Конкурсну галузеву комісію Всеукраїнського конкурсу представили видатні вчені української правової науки, що приїхали з різних регіонів України. Комісія забезпечила рецензування 64 студентських робіт, що надійшли з 27 вищих навчальних закладів. На підсумкові науково-практичній конференції виступило 17 студентів із 16 навчальних закладів.

Під час конференції були висвітлені питання та проблеми охорони права інтелектуальної власності в мережі Інтернет, комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності у сфері ІТ-технологій, особливостей адміністрування інтелектуального капіталу підприємств в умовах загострення проблем управління інтелектуальною власністю, кібер-піратства: конфліктів, розподілу відповідальності і варіантів регулювання, стратегії охорони інноваційного об’єкта господарської діяльності та інші питання.

1

2

2

2

851

Коментарі