HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 бер. 12:06 |

У Будапешті вібдудуться 8-мі Попередні Судові Змагання

(0 )

Шановні панове,

Університет Наук імені Лоранда Етвеша буде місцем проведення 8-их Попередніх Судових Змагань у Будапешті у період з 19 березня 2018 року по 22 березня 2018 року у Будапешті, Угорщина. У якості затверджених попередніх судових змагань престижних Міжнародних Судових Змагань із Міжнародного Комерційного Арбітражу імені Вільяма К. Віса (Судові Змагання імені Віса), Попередні Судові Змагання у Будапешті пропонують змагання на високому рівні для команд учасників з усього світу, які перебувають в останній стадії своєї підготовки, щоб краще підготуватися до Судових Змагань імені Віса, які наближаються.

Ми дуже раді, що команда Судових Змагань імені Віса Київського національного університету імені Тараса Шевченка зацікавлена долучитися до нас у Будапешті і брати участь у Судових Змаганнях. Цим ми надаємо наше найпалкіше запрошення Данилу Рудику, Анні Калабській, Олександру Хлопенко, Лейлі Казімі. Миколі Антонюку, і Ярославі Дорош.

На додаток до офіційних змагань у Попередніх Судових Змаганнях у Будапешті, ви запрошуєтесь відвідати місто Будапешт перед тим, як відправлятися до Судових Змагань імені Віса, які розпочнуться 22 березня 2018 року.

Ми сподіваємося, що ви будете насолоджуватися захоплюючими Судовими Змаганнями, та очікуємо зустрічі з вами у Будапешті!

Щиро Ваш,
Іштван Ердос

Керуючий Директор
Попередні Судові Змагання у Будапешті

 

 

758

Коментарі