HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 вер. 09:49 |

Відбувається реєстрація на онлайн-курс "Європейський механізм захисту прав людини"

(0 )

Шановні колеги!

Координатор проектів ОБСЄ в Україні радий повідомити про можливість проходження безкоштовного онлайн-курсу "Європейський механізм захисту прав людини".

Онлайн-курс розроблений Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», що впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади та Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Курс розроблений спільно зі студією онлайн-освіти EdEra та відкритий для всіх, хто прагне більше дізнатися про свої права. Навчання розпочнеться 3 жовтня 2017 року. Реєстрація на курс вже триває за  посиланням: ed-era.com/hrights-basic. Після завершення курсу слухачам видається сертифікат.

Упродовж онлайн-курсу, що триватиме шість тижнів, провідні експерти міжнародного рівня пояснюватимуть суть основоположних прав і свобод людини, а також механізми їхнього захисту крізь призму Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (ЄКПЛ) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Слухачі курсу розглянуть такі теми: «Загальний огляд статей ЄКПЛ», «Принципи тлумачення», «Позитивні і негативні зобов’язання держав за ЄКПЛ», «Алгоритм розгляду справ ЄСПЛ», «Порядок подання скарг до ЄСПЛ», «Виконання рішень ЄСПЛ».

Будемо вдячні за поширення інформації про курс серед усіх, кого він може зацікавити, на офіційному сайті Вашої установи або у соціальних мережах. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо онлайн-курсу, звертайтеся за телефоном 093 404 36 04 або пишіть на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також нагадуємо, що у вересні 2017 року розпочався базовий курс з основ права «Людина та держава. Правила гри». Реєстрація відкрита за посиланням: ed-era.com/law-essentials.

 

 

 

1187 Останнє редагування 29 вер. 09:53 |

Коментарі