HONOR ET GLORIA, UTILITAS

21 лип. 15:25 |

Інформація про грант ім. Богдана Сольчаника на участь у міжнародних конференціях в Кембриджі або Оксфорді

(0 )

Якщо Ви – проактивний дослідник, який прагне до міжнародних стандартів якості освіти та гідного представлення України на світовій академічній арені, конференції Оксфорда та Кембриджа саме для Вас!
25 липня цього року, у День народження Богдана Сольчаника, Героя Небесної Сотні, Ви можете дізнатись усе про отримання іменного гранту Богдана Сольчаника для участі у конференціях Оксфордського і Кембриджського університетів.

Представники ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”, ГО “Кембриджська спільнота України” та Коледжу Сент Едмунд Хол Оксфордського університету ще раз розкажуть про концепцію тревел-гранту, методи пошуку конференцій і процедуру відбору фіналістів.

Детальніше про грант можна почитати тут: http://bit.ly/2mdxjPw. Ви також можете надіслати свої запитання щодо гранту на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на Facebook сторінку Cambridge Society of Ukraine до 18:00 24 липня (понеділок), і ми дамо на них відповіді під час презентації наступного дня, 25 липня.

Чекаємо на зустріч:

  • 25 липня (вівторок);
  • в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2);
  • о 9:00.

Приходьте до Українського кризового медіа-центру або долучайтесь онлайн (http://uacrisis.org/ua/stream)!

З повагою,

Команда Гранту ім. Богдана Сольчаника

image001

2115 Останнє редагування 21 лип. 15:32 |

Коментарі