HONOR ET GLORIA, UTILITAS

04 квіт. 14:56 |

Студенти факультету – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук у 2016/2017 н.р.

(3 )

Конкурс відбувається щорічно згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 202 від 21.02.2012 р.

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук, який відбувся у базовому навчальному закладі – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, взяли участь 195 робіт з 50 ВНЗ країни. За результатами зовнішнього рецензування рекомендовано до захисту 114 робіт, а у захисті своїх робіт брали участь 59 студентів з 21 вишу.

Для участі в конкурсі від юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка було відібрано наукові роботи студентів 2 курсу ОР «Магістр», а саме: Андрія Матата (науковий керівник – д.ю.н., доц. О.П. Васильченко) та Олександри Шрамової (науковий керівник – д.ю.н., проф. В.В. Костицький).

Всеукраїнський конкурс відбувся у формі науково-практичної конференції, на якій було організовано роботу п’яти тематичних секцій, зокрема: теоретичних аспектів й міжнародних стандартів розвитку державотворчих процесів та правової системи України; правового регулювання приватних відносин в Україні; вдосконалення господарського, екологічного, фінансового, адміністративного, земельного та трудового законодавства; актуальних проблем боротьби зі злочинністю; проблем реформування судової влади в Україні.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, галузева конкурсна комісія визнала переможцями студентів юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Так, Андрій Матат отримав диплом першого ступеню, а Олександра Шрамова – третього.   

01

 

02

 

03

 

1149

Коментарі