Версія для друку
04 вер. 14:26 |

U.S. Fulbright Scholar Program

(0 )

Запрошення американських фахівців (1-2 семестри). У межах Програми академічних обмінів імені Фулбрайта українські навчальні заклади можуть запросити американських спеціалістів з будь-якого фаху для читання лекцій протягом одного або двох семестрів 2014-2015 академічного року.

Для запрошення потрібно заповнити анкету із зазначенням бажаного для українського університету профілю спеціаліста. Університети можуть також надсилати іменні запрошення на американських науковців, з якими працюють у рамках спільних проектів. При необхідності запросити декілька американських фахівців, за кожною окремою вимогою заповнюється окрема анкета.

Рада міжнародних обмінів науковцями (CIES) у Вашингтоні визначає фахівців серед певного кола тих науковців, які подають заявки на участь у конкурсі за програмою обмінів. Грант, як правило, покриває всі витрати американським науковцям на перебування в країні, а саме: авіа переліт, стипендію (заробітну платню) на весь період зазначеної діяльності, медичне страхування. Українські установи повинні забезпечити американського викладача місцем роботи та надати необхідну асистентську допомогу.

Документи приймають до 31 жовтня щороку

[Анкета]

Координатор програми — Наталія Залуцька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6251