HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 лют. 21:51 |

V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» (25-26.04.2013, м. Ужгород)

(0 )

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує Вас узяти участь у роботі V-ої Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», яка відбудеться 25-26 квітня 2013 року в м. Ужгороді на базі Закарпатського державного університету.

Конференція проводиться відповідно до плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів у 2013 році» (Лист МОНмолодьспорту № 1/9-44 від 24.01.2013) з ініціативи юридичного факультету Закарпатського державного університету

В цьому році організатором V-ої Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» виступили: Закарпатський державний університет, Університет у м. Мішкольц (Угорщина), Центральноєвропейська вища школа у м. Скаліца (Словаччина), Академічне товариство ім. М. Балудянського (м. Кошице, Словаччина), Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету ЗакДУ, Ліга студентів Асоціації правників України, Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Детальну інформацію щодо конференції дивіться в прикріплених файлах.

Інформація українською

Інформація російською

Інформація англійською

2125 Останнє редагування 04 квіт. 15:40 |

Коментарі