HONOR ET GLORIA, UTILITAS

24 лют. 17:20 |

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми реформування земельних, екологічних, аграрних та господарських правовідносин" (17—18.05.2013)

(0 )

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми реформування земельних, екологічних, аграрних та господарських правовідносин", яка відбудеться 17—18 травня 2013 року в Хмельницькому університеті управління та права.

Проведення роботи конференції планується за такими основними тематичними напрямками:

  1. Земельне право.

  2. Екологічне право.

  3. Аграрне право.

  4. Господарське право.

  5. Господарський процес.

Робоча мова конференції: українська, російська.

Для участі в конференції Вам необхідно до 10 квітня 2013 року заповнити електронну реєстраційну форму (див. буклет), до якої додати електронний варіант тез доповіді та засвідчену відскановану рецензію (для осіб, які не мають наукового ступеня чи вченого звання).

До початку конференції планується видати збірник з матеріалами доповідей.

За участь у конференції, а також для покриття витрат на виготовлення матеріалів конференції оргкомітетом стягується внесок у розмірі 100 грн.

Учасники, які мають науковий ступінь доктора юридичних наук, а також учасники, які є громадянами зарубіжних країн, звільняються від сплати організаційного внеску.

Проведення заходів відповідно до плану конференції здійснюється за рахунок приймаючої сторони.

Витрати, що пов'язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

Всю необхідну інформацію Ви можете знайти в буклеті.

Буклет

Буклет (рос.)

1807 Останнє редагування 04 квіт. 15:24 |

Коментарі