HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 січ. 13:53 |

І Всеукраїнська студентська конференція «Актуальні напрямки розвитку національної економіки та господарського законодавства України»

(0 )

Запрошуємо Вас взяти участь у І Всеукраїнській студентській конференції «Актуальні напрямки розвитку національної економіки та господарського законодавства України», яка відбудеться 18 квітня 2013 року.

Конференція організована кафедрою господарського права НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого», господарсько-правовим факультетом НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого», студентським самоврядуванням господарсько-правового факультету НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого».

Робочі мови конференції: українська, російська.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнесу.

За результатами конференції буде видано збірник тез.

Вартість збірника тез - 70 грн. Організаційний внесок – відсутній.

Для участі у конференції необхідно до 22 березня 2013 року надіслати на адресу оргкомітету електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку щодо участі у конференції, тези, відскановану (сфотографовану) рецензію наукового керівника (для студентів) та відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату.

У разі бажання виступити на конференції має бути обов'язкова відмітка у тексті Е-mail. Крім того, для цього необхідно надіслати до 3 березня тези, відскановану рецензію наукового керівника (для студентів), анотацію доповіді (у разі бажання виступити на конференції), доповідь (у разі бажання виступити на конференції) та відскановану квитанцію про оплату.

Файли мають мати наступне найменування: Прізвище і ініціали автора_назва документа. Приклади: ІвановІ.І_заявка, ІвановІ.І_тези, ІвановІ.І_анотація, ІвановІ.І_доповідь, ІвановІ.І_квитанція, ІвановІ.І_рецензія.

Загальна інформація

Зразок тез

Заявка

2614 Останнє редагування 04 квіт. 21:14 |

Коментарі