Версія для друку
27 січ. 12:52 |

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Кримінальні проступки: теоретичне підґрунтя та шляхи вдосконалення законодавства України»

(0 )

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Кримінальні проступки: теоретичне підґрунтя та шляхи вдосконалення законодавства України», що відбудеться протягом 18 – 28 березня 2013 року на WEB-сайті ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка за адресою в Інтернеті http://lduvs.forum24.ru

Проведення конференція організується за ініціативи кафедри кримінального права та науково-дослідної лабораторії з вивчення актуальних проблем кримінального законодавства України та його застосування, кафедр адміністративного права та адміністративної діяльності й кримінального процесу та правосуддя Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

До участі в роботі конференції запрошуються науковці, вчені-юристи, ад'юнкти (аспіранти), працівники суду, правоохоронних та правозахисних органів, недержавних організацій.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Матеріали приймаються згідно з установленими вимогами разом із заявкою учасника конференції до 1 березня 2013 року включно на електронні адреси за секціями:
Секція 1. Адміністративно-правова – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Секція 2. Кримінально-правова – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Секція 3. Кримінально-процесуальна – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форми роботи конференції

1. Обговорення в період з 18 березня до 28 березня 2013 року найбільш гострих і актуальних проблем кримінальних проступків у форматі форуму на сайті ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка (http://www.lduvs.edu.ua). Для цього потрібно зареєструватися на форумі та залишити повідомлення з теми, яка цікавить учасника. Учасники форуму також матимуть можливість надсилати іншим учасникам приватні повідомлення, що дасть змогу налагодити контакти між учасниками, які мають спільні наукові інтереси. Немає формальних вимог до повідомлень (щодо їх структури, обсягу тощо), але бажано, щоб вони мали науковий стиль і містили аргументовану позицію автора. Заборонені вислови, що виходять за межі наукової дискусії: образливі й нецензурні, ті, що порушують права, честь і гідність інших осіб тощо. Наприкінці повідомлення доцільно зазначати прізвище, ім'я, по батькові, посаду, місце роботи, науковий ступінь та вчене звання автора.
2. Публікація та обговорення на сторінці конференції в Інтернеті (http://lduvs.forum24.ru, розділ «Інтернет-конференції») окремих тез доповідей, які відповідають тематиці конференції та зазначеним нижче вимогам. Ця форма роботи передбачає подання учасниками до 1 березня 2013 року текстів доповідей в електронному варіанті (у темі листа слід указати своє прізвище та назву міста). Особи, котрі надішлють свої доповіді, будуть також зареєстровані на форумі і зможуть взяти участь у дискусії. Доповіді учасників конференції будуть також опубліковані в збірнику за результатами конференції.

Інформаційне повідомлення

1954 Останнє редагування 04 квіт. 21:14 |